Contactgegevens

Erfgoedcellen
Voor de websites en de contactgegevens van de cultureel-erfgoedcellen, raadpleeg de portaalsite en de erfgoedkaart.

Provinciale diensten

Provincie Antwerpen
Departement Cultuur, Dienst Erfgoed, Koningin Elisabethlei 22, 2018 Antwerpen
dienst.erfgoed@provincieantwerpen.be

Frank Herman, Adviseur Erfgoeddepots – Coördinator
+32 (0)3 240 64 29
frank.herman@provincieantwerpen.be

Roel De Ceulaer, Adviseur Erfgoeddepots
+32 (0)3 240 64 32
roel.deceulaer@provincieantwerpen.be

Marc Mees, Adviseur Erfgoeddepots – Registratie
+32 (0)3 240 64 21
marc.mees@provincieantwerpen.be

Stefanie Bruyndonckx, Medewerker  Erfgoeddepots – Administratie & Logistiek
+32 (0)3 240 64 14
stefanie.bruyndonckx@provincieantwerpen.be

Provincie Limburg
Provinciaal Centrum voor Cultureel erfgoed (PCCE), Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt
erfgoeddepot@limburg.be

Anne Milkers, museumconsulent
+32 (0)11 23 75 80
anne.milkers@limburg.be

Tine Hermans, depotconsulent
+32 (0)11 23 75 84
tine.hermans@limburg.be

Flora Nobels, administratief medewerkster depotwerking
+32 (0)11 23 75 68
flora.nobels@limburg.be

Provincie Oost-Vlaanderen
Directie Cultuur, Transversale cel Cultuur, Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent
erfgoeddepot@oost-vlaanderen.be

Anneke Lippens, diensthoofd Transversale cel Cultuur
+32 (0)9 267 72 52, +32 (0)496 59 76 93
anneke.lippens@oost-vlaanderen.be

Mieke Van Doorselaer, museumconsulent
+32 (0)9 267 72 85, +32 (0)494 85 47 23
mieke.van.doorselaer@oost-vlaanderen.be

Annelies De Mey, beleidsmedewerker depot
+32 (0)9 267 72 51
annelies.de.mey@oost-vlaanderen.be

Anne-Cathérine Olbrechts, beleidsmedewerker depot
anne-catherine.olbrechts@oost-vlaanderen.be

Kristof Ysabie, assistent depot
+32 (0)9 267 72 82
kristof.ysabie@oost-vlaanderen.be

Provincie Vlaams-Brabant
Dienst Erfgoed, Provincieplein 1, 3010 Leuven
erfgoeddepot@vlaamsbrabant.be

Jan De Cock, depotconsulent registratie & documentatie
+32 (0)16 26 79 51
jan.decock@vlaamsbrabant.be

Provincie West-Vlaanderen
Dienst Cultuur, Provinciehuis Boeverbos, Koning Leopold III-laan 41, 8200 Sint-Andries
erfgoeddepot@west-vlaanderen.be

Els Dumalin, museumconsulent
+32 (0)50 40 34 44
els.dumalin@west-vlaanderen.be

Livia Snauwaert, depotconsulent registratie
+32 (0)50 40 34 18
livia.snauwaert@west-vlaanderen.be

Annelies Anseeuw, depotconsulent behoud en beheer
+32 (0)50 40 34 39
annelies.anseeuw@west-vlaanderen.be

VGC
VGC, Algemene directie Cultuur, Jeugd en Sport, Emile Jacqmainlaan 135, 1000 Brussel
Website Erfgoed Brussel
erfgoeddepot@vgc.be

Peggy Voesterzoons, coördinator musea Brussel
+32 (0)2 556 05 58
peggy.voesterzoons@vgc.be

Loes Nijsmans, depotconsulent
+32 (0)2 563 05 54
loes.nijsmans@vgc.be  

Kevin Van Campenhout, medewerker depotbeleid
+32 (0)2 563 05 55
kevin.vancampenhout@vgc.be